Изненађена менструацијом! Молимо помозите [Стручни савет]

Здраво. Имам 21 годину Имам 5 дана након тонзилектомије, пијем антибиотике, лекове против болова итд. Вечерас сам имала менструацију. Зашто? Требао бих правилно имати менструацију 19. јануара 2013. Пијем контрацепцијске таблете више од две године. Шта урадити у овој ситуацији? Да ли треба да престанем да пијем таблете? И да ли обезбеђење и даље ради? Овде тражим савет, јер и даље имам проблем са говором, па нећу ићи код лекара. Молим за брзи одговор. Поздрав Роксана

Једна од компликација хормонске контрацепције је крварење током употребе и највероватније сте доживели такву компликацију. Саветујем вам да наставите да гутате таблете, али ако крварење постане озбиљније или је узнемирујуће, требало би да се обратите свом лекару лично.

Запамтите да је одговор нашег стручњака информативан и неће заменити посету лекару.

Барбара Грзецхоцинска

Доцент на Одељењу за акушерство и гинекологију Медицинског универзитета у Варшави. Прихватам приватно у Варшави на ул. Красинскиего 16 м 50 (регистрација је могућа сваког дана од 8 до 20 сати).

Ознаке:  Лепотица Спа Секс 

Занимљиви Чланци

add
close